Georges-Henri Rouault (1871-1958)

Satan

heliogravura, 1926, 35 x 25,5 cm, LD značeno v desce GR 1926

Provenience: sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava

Literatura: soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 214

ID: 241138

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:29

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)