František Muzika (1900-1974)

Postava

kombinovaná technika, dřevoryt, akvarel, papír, 1946, 18,5 x 12 cm, sign. PD F. Muzika 46, rám, č. 248/300

žák prof. Loukoty, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar a SVU Mánes

ID: 241141

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:32

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)