Kamil Lhoták (1912-1990)

Stojící Anička

tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75

Provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 241200

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:31

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)