Kamil Lhoták (1912-1990)

Jablko 81

litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta

Literatura: uvedeno v soupise: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby,/ soupis PF a novoročenek, Praha, 2015, str. 445, č. 93

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 241203

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:34

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)