Kamil Lhoták (1912-1990)

Hlava dívky

litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta

Literatura: uvedeno v soupise: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha, 2015, str. 253, G348

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 241204

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:35

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)