František Tavík Šimon (1877-1942)

Benátky

lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky

Literatura: A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, č. 110

ID: 241245

Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:16

Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)