Josef Hvozdenský (1932-2009)

Pohled na panorama s Pražským hradem

olej, plátno, 59 x 79 cm, rám , poškozeno - na několika místech drobně vypadnutá malba, na rámu oděrky

ID: 241485

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:55

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)