František Gross (1909-1985)

litografie, 1982, 58,5 x 39,5 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 8/44, LD přípis: Paní Heleně Kohoutové přátelsky F. Gross, na rámu oděrky

žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

ID: 241536

Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:26

Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu