Jiří Slíva (1947)

Conservatory blues

litografie, 42,3 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, aut.tisk XXII/XXXV

soukromé studium, člen SČUG Hollar

ID: 241561

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:51

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)