Toyokuni III (Kunisada)

Pod třešní

japonský dřevoryt, 34,8 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

ID: 241564

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:54

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu