Georges-Henri Rouault (1871-1958)

Květy zla (XIV Planches Gravées pour les fleurs du mal)

heliogravura, 1927, 35,4 x 25,8 cm, PN značeno v desce 1927 Rouault

Provenience: sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava

Literatura: soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 224 e

ID: 241570

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:00

Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)