Josef Bino (1881-?)

Ve větru

olej, plátno, 31 x 39 cm, sign. PD J. Bino, rám, na rámu oděrky

Literatura: koupeno v New Yorku v roce 1968 do sbírky pana Oldřicha Blažky

studium na Ukrajinské akademii v Praze

ID: 241582

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:12

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)