Antonín Vojtek (1934)

Tam na Pohansku

olej, plátno, 2000, 55 x 40 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství

ID: 241688

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:04

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu