Antonín Vojtek (1934)

Rybník Apollo

olej, plátno, 2001, 45 x 60 cm, sign. PD A. Vojtek 2001, rám, vzadu nalepen štítek Dílo: ČFVU, razítko Galerie Slovácka potvrdzující autorství, na rámu oděrky

ID: 241689

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:59

Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu