Eugen Ivanov (1966)

Vzpomínky

akvarel, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Ub, rám

ID: 241694

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:04

Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)