Václav Sychra (1903-1963)

Dáma se slunečníkem

litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám

ID: 241700

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:10

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)