Bohumil Voříšek (1924-1968)

malíř, grafik, samouk, krajinář

Lodě

tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky

ID: 241810

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:40

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)