Karel Beneš (1932-1981)

U moře

litografie, 2008, 15,2 x 11,8 cm, sign. DU KBeneš 08, rám

ID: 241823

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:53

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)