Muž s košíkem

akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám

ID: 242135

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:17

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)