Vesnička

akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám

ID: 242136

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:16

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)