Miloslav Horka (1934)

The Pierce Arrow

akvarel, tuš, papír, 1976, 29 x 20 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z roku 1908

ID: 242137

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:33

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu