Miloslav Horka (1934)

Compagnie de Navigation Paquet

akvarel, tuš, papír, 1978, 29,5 x 21 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z 30. let

ID: 242138

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:32

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu