Jana Reinerová (1946)

Hermance - Švýcarsko

litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 242139

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:43

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu