Jana Reinerová (1946)

Zasněžené domky

litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 242140

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:42

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu