Petr Pištělka (1887-1963)

Loďky v přístavu

akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám

žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

ID: 242145

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:21

Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)