Kroupová

Šeříky

olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám

ID: 242153

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:11

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)