Vesnička

olej, karton, 18 x 23,5 cm, rám, rám poškozen

ID: 242155

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:18

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu