Václav Stein (1917-1944)

Působil v Praze, převážně maloval olejomalby krajin a žánrové scény z venkovského života. Židovský malíř, zemřel v koncentračním táboře

Děvče v kroji

akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám

ID: 242162

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:23

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)