Josef Pekař

Jezero

akvarel, papír, 1939, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1939, rám

ID: 242165

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:21

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu