Josef Pekař

Pole

akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. PD Josef Pekař 1940, rám

ID: 242166

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:20

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu