olej, malířská lepenka, 35 x 49 cm, sign. PD

ID: 242169

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:07

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)