Josef Paleček (1932)

Spící kocour

litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135

žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

ID: 242183

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:23

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu