Klaun a děvčátko (PF 1938)

litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý

ID: 242763

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:24

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)