Karel Minář (1901-1973)

Na saních (PF 1940)

litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39

ID: 242767

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:32

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)