Bohumil Ullrych (1893-1948)

Žena s dítětem

olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu

ID: 242910

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:00

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu