Bohumil Ullrych (1893-1948)

Na vojenském cvičení

olej, plátno, karton, 1935, 26 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, kartonová pasparta, vzadu na kartonu popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha

Provenience: z pozůstalosti B. Ullrycha

ID: 242917

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:14

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)