Milada Kazdová (1911-2001)

Výhled z okna

litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100

ID: 242989

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:20

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)