Kytice karafiátů

olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD, rám

ID: 242996

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 19:52

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu