Zavřel

Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky

ID: 242997

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:32

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)