J. Přibík

Břízy

olej, karton, 49,5 x 69 cm, sign. PD J. Přibík, rám

ID: 242998

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:34

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)