Cyril Chramosta (1908)

Vánoční kapr

tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67

ID: 243336

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:06

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)