Václav Jansa

Horské jezírko

akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky

ID: 243337

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:08

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)