Josef Dlabal (1920-2004)

Lodě v zálivu

olej, plátno, 16,6 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243339

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:12

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)