Josef Dlabal (1920-2004)

Vchod obrostlý růžemi

olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243340

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:14

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)