Josef Dlabal (1920-2004)

Siena

olej, karton, 21,4 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, PD Siena, ohnuté rohy papíru

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243344

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:22

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)