Josef Dlabal (1920-2004)

olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243346

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:26

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)