Josef Dlabal (1920-2004)

olej, plátno, 13 x 12,6 cm, sign. DU J. Dlabal, na pravém okraji lehce ušpiněno

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243347

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:28

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)