Josef Dlabal (1920-2004)

provenience: z pozůstalosti autora, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

Zátiší s jablky a vínem

olej, plátno, 13,9 x 18,4 cm

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243348

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:30

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)