Adamír Macháček

Rodina

litografie, 27,6 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, lehce zažloutlý papír, místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku)

ID: 243349

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:32

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)