Linhart Rudolf

Rozkvetlá louka

olej, papír, 1940, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart, rám, vzadu ve výřezu R. Linhart 1940, rozklížený rám

ID: 243353

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:40

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)